ODRŽAN 4. ADIDAS BRINJE OPEN

• ODRŽAN 4. ADIDAS BRINJE OPEN
Brinje je protekle subote 6. listopada bilo domaćin taekwondo turniru 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“ koji je u organizaciji TKD Brinje održan u školskoj sportskoj dvorani. Ovaj turnir je okupio 111 natjecatelja, iz 16 klubova i 3 države. 4. „ADIDAS BRINJE OPEN“ otvorio je  načelnik Brinja  Zlatko Fumić koji je okupljenim natjecateljima zaželio dobrodošlicu u

Brinje i što bolji uspjeh na turniru. Prisutnima su se obratili i predsjednik TKD Brinje Milan Bolješić koji je također kao domaćin svima zaželio dobrodošlicu i zahvalio se klubovima na velikom odazivu te dopredsjednik Hrvatskog taekwondo saveza i predsjednik Županijskog taekwondo saveza Nikola Pemper. Turnir su svojim dolaskom podržali i predsjednik

Zajednice sportova Ličko-senjske županije Milan Radošević te član Upravnog odbora Hrvatskog taekwondo saveza i glavni delegat ovog natjecanja Jurica Prpić.

Četvrti „Adidas BRINJE OPEN“ je završio u poslijepodnevnim satima kada su podijeljeni pehari i medalje najboljima sportašima i klubovima.

Sveukupno najboljim klubom na natjecanju proglašen je TKD Ljubija-Prijedor iz BiH, drugo mjesto je pripalo TKD Gacka iz Otočca, a treći najbolji klub u ukupnom poretku je bio TKD Jastreb Zagreb.

Domaćin TKD Brinje je na turniru nastupio sa 6 natjecatelja, u sveukupnom poretku su zauzeli peto mjesto.

• Mihaela Bolješić, juniorka +68 kg, osvojila je zlatnu medalju i titulu najbolje juniorke turnira.
  • Magdalena Flanjak, kadetkinja do 55 kg,  osvojila je brončanu medalju
  • Patricia Šprajc, kadetkinja do 44 kg, osvojila je srebrnu medalju.
  • Mihaela Flanjak, kadetkinja do 37 kg, osvojila je srebrnu medalju.
  • Dominik Flanjak, mlađi kadet do 39 kg, osvojio je brončanu medalju.
  • Valentina Bolješić, mlađa kadetkinja do 36 kg, izgubila je u borbi za medalju.
Turnir je održan pod pokroviteljstvom Općine Brinje i Zajednice sportova Općine Brinje te Zajednice sportova Ličko-senjske županije.

Organizaciju turnira pomogli su Turistička zajednica Općine Brinje, Osnovna škola Luke Perkovića Brinje, Lovačka udruga Brinje i LMK International iz Zagreba.

REZULTATI – 4. Adidas Brinje Open

Mala olimpijada

A
  • Mali olimpijci do 25 kg. – zlatnu medalju je osvojio Marko Gnjatić, TKD Ljubija Prijedor.
  • Mali olimpijci do 30  kg. – zlatnu medalju je osvojio Dino Željko Laškarin, TKD Gacka Otočac.
  • Mali olimpijci do 36  kg. – zlatnu medalju je osvojio David Andjelić, TKD Gacka Otočac.
A
  • Male olimpijke do 25 kg. – zlatnu medalju osvojila je Klara Biondić, TKD Senj.
  • Male olimpijke do 30 kg. – zlatnu medalju osvojila je Petra Rudelić, TKD Gacka Otočac.
  • Male olimpijke do 33 kg. – zlatnu medalju osvojila je Doris Pavelić, TKD Senj.
B
  • Mali olimpijci do 22  kg. – zlatnu medalju je osvojio Tarik Beganović, TKD Ljubija Prijedor.
Mlađi kadeti/kadetkinje
  • Mlađi kadeti do 27 kg. – zlatnu medalju je osvojio Robert Raić, TKD Jastreb.
  • Mlađi kadeti do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojio Andrija Vrbanac, TKD Jastreb.
  • Mlađi kadeti do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojio Antonio Šnajder, TKD Ogulin.
  • Mlađi kadeti do 36 kg. – zlatnu medalju je osvojio Viktor Ranogajec, TKD Jastreb Zagreb
  • Mlađi kadeti do 39 kg. – zlatnu medalju je osvojio Dejan Knežević, TKD Ljubija Prijedor.
  • Mlađi kadeti do 51 kg. – zlatnu medalju je osvojio Dino Cerić, TKD Ljubija Prijedor.
  • Mlađe kadetkinje do 27 kg. – zlatnu medalju je osvojila Sara Prpić iz TKD Grobnik Čavle.
  • Mlađe kadetkinje do 30 kg. – zlatnu medalju je osvojila Nataša Ilić iz TKD Ljubija Prijedor.
  • Mlađe kadetkinje do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojila Mirta Pavelić, TKD Senj.
  • Mlađe kadetkinje do 36 kg. – zlatnu medalju je osvojila Dalija Bunčić, TKD Karlovac.
  • Mlađe kadetkinje do 39 kg. – zlatnu medalju je osvojila Mia Babić iz TKD Ljubija Prijedor.
  • Mlađe kadetkinje + 51 kg. – zlatnu medalju je osvojila Romana Kobas iz TKD Ljubija Prijedor.
Kadeti/kadetkinje
  • Kadeti do 37 kg. – zlatnu medalju je osvojio Nemanja Knežević  iz TKD Ljubija Prijedor.
  • Kadeti do 41 kg. – zlatnu medalju je osvojio Žarko Krajišnik iz TKD Šabac.
  • Kadeti do 49 kg. – zlatnu medalju je osvojio Mihajlo Đukić  iz TKD Ljubija Prijedor.
  • Kadeti do 57 kg. – zlatnu medalju je osvojio Borna Matijević  iz TKD Grobnik Čavle.
  • Kadeti do 65 kg. – zlatnu medalju je osvojio Teo Marković  iz TKD Gacka Otočac.
  • Kadetkinje do 33 kg. – zlatnu medalju je osvojila Mara Samaržija iz TKD Pantera Zagreb.
  • Kadetkinje do 37 kg. – zlatnu medalju je osvojila Vanessa Bosilj iz TKD Karlovac.
  • Kadetkinje do 44 kg. – zlatnu medalju je osvojila Andrea Bartulac iz TKD Gacka Otočac.
  • Kadetkinje do 55  kg. – zlatnu medalju je osvojila Karla Lončar iz TKD Gacka Otočac.
  • Kadetkinje + 59  kg. – zlatnu medalju je osvojila Marija Krznarić iz TKD Ogulin.

Juniorke
  • Juniorke do 55  kg. – zlatnu medalju je osvojila Sanja Rastoka iz TKD Ljubija Prijedor.